Logo

Citroen zx 2.0 16v

Број на оглас: 3511986 | Објавен на: 12.02.2020, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: ZX

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen zx 2.0 16v 152ks vo extra sostojba ne uvezuvana kupena od Bomag Makedonija vozena domakinski do pazar !

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Jove

Потврден огласувач