1 / 10
Honda Cbr1000rr
6 €
17.06.2022 23:02

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

Cbr1000rr

Километри:

25000

Motorot e uvezen od Amerika... power commander . Novi gumi. Yoshimura exhaust motul 300v za sezona 1000km pominati... kn filter vazdux..ful e motorot...

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

gene
Потврден огласувач
070741152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам