1 / 3
AUDIO komponenti za servis ili delovi
1 МКД
Цената не е фиксна
01.08.2022 12:36

Карпош / Скопје

NAD 502 cd - 1000 den. treba nov laser. za popravka ili za delovi. kozmeticki e bez grepka.

PIONEER PD 306 cd - 1500 den. treba nov laser. za popravka ili za delovi. kozmeticki e bez grebanici. So originalno dalecinsko!!!

PIONEER PD-X88 cd - 1000 den. kozmeticki bez grebanici. za popravka ili za delovi.


Poveke info samo na tel. 070/349382

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070349382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам