1 / 8
se prodava Nissan X-Trail
1.111.111 €
Цената не е фиксна
04.08.2021 16:27

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kompleten servis i 4 novi gumi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078646872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам