1 / 9
Се издава дуќан 170м2
750 €
Цената не е фиксна
12.02.2020 17:52

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

170 m²

Греење:

Струја

На 300 метри од центарот на Струга во близина полициската станица.
Dukan
072-305-333

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Arti
Потврден огласувач
072305333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам