1 / 1
Кожни панталони Probiker
150 €
Цената е фиксна
12.02.2020 18:47

Скопје Центар / Скопје

Продавам кожни панталони пробајкер, број 58, нови со етикета, купени во Германија. Цена 150 евра. Тел. 070 376 526

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Пантолони

Се продава од:

Borko
Потврден огласувач
070376526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам