1 / 3
Книги по германски јазик B2 ниво - Studio B2.1 и B2.2
700 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2020 03:10

Аеродром / Скопје

Книгите се користени, одлично зачувани.

Во работниот дел е пишувано само со молив, т.е. можат да се пребришат и повторно да се користат без проблем. Комплет се со CD-а.

Цената е 700 мкд од книга, 1200 за двете.

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
078395796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам