1 / 4
prodavam dve sedla za konj
1 €
24.07.2022 02:03

Охрид / Охрид

prodavam dve sedla za konj.
ednoto e novo cena 250 evra a drugoto e koristeno polovno cena 120 evra, moze zamena za sanitarija ili motor penta za camec gliser
cena po dogovor 078-998-235

Категорија: Спортска опрема и активности / Коњанички/Кучешки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

baram baraka ken Kumanovo

1 €

Prodavam Plac za kuka vo Ljubanista

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам