1 / 6
AUDI A6 3.0 TDI V6 QUATTRO
1 €
09.08.2022 18:26

Тетово / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, poseduva ful oprema i e donesen od Shvajcarija.
KONTAKT 070256886

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rosa
Потврден огласувач
072601682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам