1 / 2
Prodavam masa so 4 stolici
6.600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.02.2020 08:49

Карпош / Скопје

Prodavam masa so 4 stolici staklo metal cena 6600 den tel za kontakt 070 388 444

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

ТОНИ
Потврден огласувач
070388444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам