1 / 8
Opel frontera
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2020 13:42

Брвеница / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Frontera

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Останато

Opel frontera 2.0i 116 ks
Dzipot e vo odlicna sostojba, atestiran plinski ured , elektrika na prozori, soncev krov, servo volan, kobitiran nema nikade skapa⁷no.
Dzipot e so dva para gumi od koj sto ednite se novi nemaat ni 300 km.
Napraveno golem servis,bez nikakvi vlozuvanja vo nego.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
071298688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам