1 / 1
Висинец - монтер
1 МКД
19.02.2020 11:37

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има потреба од висинец - монтер за работа на челични конструкции. Типот на работата е теренска и се одвива на територијата на целата држава. Предност ќе имаат апликантите кои ги имаат следните квалификации:
способност за работа на висина; работно искуство со челични конструкции; монтажа на телекомуникациска опрема.
Заинтересираните апликанти, со и без работно искуство, своите податоци можат да ги испратат на kariera@pasent.mk.
За дополнителни прашања и информации контактирајте нѐ на 02 2 447 444, секој работен ден од 8:30 до 16:30 часот.

Firmata „PASENT“ DOOEL Skopje ima potreba od visinec - monter za rabota na chelichni konstrukcii. Tipot na rabotata e terenska i se odviva na teritorijata na celata drzhava. Prednost kje imaat aplikantite koi gi imaat slednite kvalifikacii:
sposobnost za rabota na visina; rabotno iskustvo so chelichni konstrukcii; montazha na telekomunikaciska oprema.
Zainteresiranite aplikanti, so i bez rabotno iskustvo, svoite podatoci mozhat da gi ispratat na kariera@pasent.mk.
Za dopolnitelni prashanja i informacii kontaktirajte nѐ na 02 2 447 444, sekoj raboten den od 8:30 do 16:30 chasot.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ДГПТУ ПАСЕНТ ДООЕЛ Скопје
Потврден огласувач
022447444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам