1 / 2
Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina
1 €
Цената е фиксна
08.01.2023 17:30

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

17000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini vo atarot na selo Porodin I Velusina. povrsina od 17 000 kvadrati. cena po dogovor.
JAVUVAJTE SE NA OVAJ BROJ 071 370 987

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
071370987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам