1 / 5
Se prodava nike air max novi
6.000 €
Цената е фиксна
13.02.2020 19:31

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

42

Боја:

Црна

Nike 720
Nike 97
Nike 270
Patikite se original

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
076728184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам