1 / 3
Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin
1 €
08.03.2023 10:26

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

17000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se so razlicna golemina, se vkupno 17 000 kvadrati, cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
071370987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам