1 / 1
mercedes vito 2,2 dizel
1.300 €
21.02.2022 08:27

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Vito

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

mercedes vito 2,2 dizel 280000 km vo odlicna sostojba cena 1300 e tel . 070 999 218 delcevo na bugarski tabli so sedista

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krume
Потврден огласувач
070999218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам