1 / 1
Почни да зборуваш странски јазик за 2 недели!!
1.650 МКД
Цената е фиксна
14.02.2020 11:01

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

АКЦИСКА ЦЕНА ДОДЕКА ИМА ЗАЛИХА - ЗАШТЕДИ 50%!

Pingulingo книгата е интересен и лесен начин за изучување на англискиот јазик. Лесно се користи и брзо дава резултати. Не бара набавка на дополнителни учебници, плаќање на приватни часови или одење на повеќемесечни курсеви.
Се состои од специјално и деталноразвиени лекци за учење организирани по категории. Содржи основни поими поврзани со секојдневниот живот, работа, дом, здравје, храна, семејство, луѓе, патувања, бизнис, пари, технологија, уметност, медиуми, природа и време.Сè што треба е наутро и навечер да ги погледнете лекциите што се планирани за тој ден. Ја подобрува меморијата и поттикнува до 5 пати побрзо паметење. Го гарантира совладувањето на англискиот јазик со отстранување на демотивираноста за учење. Книгата има 47 лекции и над 180 илустрирани страници на англиски јазик. Заедно со книгата, доаѓаат и видео лекции кои можете да ги следите на веб страната со регистрација.

Благодарение на формулата за автоматско учење на јазик можеш лесно:

1. да ги совладаш основите на странски јазик за 14 дена
2. да го користиш јазикот на средно ниво после 2 недели
3. да се зголеми стручната спрема - конечно ќе го добиеш очекуваното унапредување или подобро платена работа
4. да разговараш со странци на патување - без никакви проблеми да резервираш хотел, да се договориш со таксист или да побараш медицинска помош
5. да овозможиш личен развој, да ги подигнеш своите вештини и јазична интелегенција - семејството и пријателите ќе бидат импресионирани со твоите способности.

Производот не е на продажба во физички продавници!

Како да нарачаш?
По телефон: 23 20 77 68
Преку email: marija.angelova@dobrokupuvanje.info
Прати порака на : reklama5.mk

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток временски период од еден ден од добивањето на уплатата.

Гаранцијата и рок на враќање на парите важат 44 дена. Во тој период Ви ги враќаме парите доколку не сте задоволни од производот.

Бесплатна поштарина!
Производот го испраќаме преку брза пошта низ цела Македонија.
Плаќање при превземање! 100% безбедно купување!

Категорија: Книги и литература / Книги / Останато

Се продава од: Претпријатие

СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП
Потврден огласувач
38978 967 188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам