1 / 4
Horizontalen bansek / Хоризонтален бансек
1 €
14.02.2020 15:35

Берово / Берово

Хоризонтален бансек за разбичување на елементи
-ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
-ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ (во зависност од димензиите од 1м3/час до 3м3/час )
-најпогоден за производители на палети, елементи за палети, гајби итн.
Договор на лице место за цена.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
072269886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам