1 / 1
Basovi Vuferi Sub Forum
7.500 МКД
Цената е фиксна
15.06.2022 05:30

Свети Николе / Свети Николе

Prazni kutii lavirinti za 15ki bass elementi..
Kutiite imaat kjosinja trkalca izolacija racki koneltori.
Treba da vnesete 15ki bass vuferi.
MOZE ZAMENA
BARAJ NE NA VIBER +38975403660

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Studio RL
Потврден огласувач
075403660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам