1 / 6
Lg Fiesta2 (LGL164VL)
1.200 МКД
23.09.2022 23:44

Автокоманда / Скопје

Марка:

LG

Модел:

Fiesta2 LGL164VL (5,5”)

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Zaklucen na email (no moze da se resetira).
Ekranot e puknat no funkcionira bez problem. Ekran 5,5”.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам