1 / 1
Xiaomi Note 10 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM
16.990 МКД
10.03.2020 09:25

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Note 10 pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/128 RAM za evropski pazar. Crna i plava Boja. Telefonite se novi neotpakovani so 1 godina garancija. Bez zameni!!!
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung A33 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

17990 МКД

Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

49990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам