Majstori za vo Germanija
20 €
Цената не е фиксна
14.02.2020 21:45

Свети Николе / Свети Николе

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Trazime majstori za vo germanija Plockari i za Gipstabli Moleri
Kontakt preku WhatsApp ili Viber
+491608107070

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Kevin
Потврден огласувач
00491608107070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам