1 / 3
Futrola/Torbicica za sintisajzer (Футрола за синтисајзер)
1.500 МКД
15.02.2020 18:44

Струга / Струга

Продавам футрола за синтисајзер, многу малку користена. Правена е за Korg pa 800. Заштитена со сунѓер. Димензии 113 cm x 38 cm.
Праќам по Карго

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075521540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам