1 / 1
Smetkovodstvo / Сметководство
По Договор
27.06.2021 10:31

Кичево

Друштво за сметководствени услуги со искуство повеќе од 30 години и трајна лиценца врши сметководствени услуги за сите организациски облици.

✔️Финансово и материјално сметководство
✔️Завршни сметки
✔️Регистрација на фирми
✔️Пресметка на ДДВ
✔️Пресметка на ДД
✔️Пресметка на плати
✔️Пресметка на е-персонален данок
✔️Пријава/одјава на вработени
✔️Ликвидација на фирми
✔️Сметководствен консалтинг
✔️Даночен и правен консалтинг
✔️Комплетна логистичка подршка

ИНФОРМАЦИИ НА 075/207-097

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
077811144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам