1 / 2
GUNNAR -GAMING & COMPUTER ZASTITNI NAOCARI
70 €
29.12.2022 15:03

Карпош / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

PRODAVAM ZASTITNI NAOCARI ZA PODOLGO KORISTENJE NA KOMPJUTER ILI IGRANJE.GUNNAR, ZOLTA BOJA, MODEL GUNNAR SHEADOG ONYX AMBER,KOMPLET SO KUTIJA I SITE DODATOCI.DOBIENI SE NA POKLON I NE SE KORISTAT ZATOA GI PRODAVAM.CENA 70 EVRA.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам