1 / 12
CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA
5.800 €
Цената не е фиксна
07.12.2022 17:58

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

DS3

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA🇨🇭,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,FULL OPREMA,REALNI 140.000 KM.SO SERVISNA KNISKA, BEZ ZAMENI,

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам