Logo

Poluprikolka Kiper itas registrirana

Број на оглас: 3516469 | Објавен на: 29.03.2020, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава полуприколка кипер itas РЕГИСТРИРАНА.
32,5m³ плус со надградба 42m³.

ЗОРАН
076 582 529
076 582 529
076 582 529
076 582 529
076 582 529
076 582 529

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач