Se prodava stan vo Bogdanci
16.500 €
Цената не е фиксна
13.10.2021 10:20

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

40 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1999

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bogdanci Gevgelija

Se prodava stan vo Bogdanci do zgradata do Izvorski vo centarot
Na visoko prizemje kupatilo, kujna posebno i dve sobi, orientacija jug
Na 20km Dojran.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
077959731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам