1 / 1
Originalen floppy citac za ROLAND
1.000 МКД
Цената е фиксна
16.02.2020 18:49

Аеродром / Скопје

Originalen floppy citac za Roland vo odlicna sostojba,odgovara na E86,E96,G600,G800,G1000,EM2000...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам