1 / 12
Peugeot 308, 2011, euro5
5.300 €
29.02.2020 16:05

Пехчево / Берово

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vo ekstra sostojba so plateni site davacki I mnogu oprema. Poveke info na 070 607 995.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
071381741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам