1 / 1
Часови по пеење !!!
10 €
Цената не е фиксна
09.04.2023 16:28

Гази Баба / Скопје

Запловете во водите на музиката и доградете го вашиот талент со предавања од професионално школувани музичари - професори !!!

Приватни часови по пеење:

Забавна ( Популарна ) Музика;
Народна Музика;
Класична Музика;

Повеќе информации и контакт на:078/538-133

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078538133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам