1 / 5
Prevoz na patnici so vip kombe transport niz mk i posiroko
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2023 00:15

Битола / Битола

Transport na patnici so kombe do sakanata destinacija i prevoz so luksuzni vozila. Za podetalni informacii ve molam kontaktirajte me.

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Се продава / Можна е замена од:

bitola
Потврден огласувач
070 59 57 52
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам