1 / 11
Реновирање на куќи,станови
1 €
18.03.2023 10:48

Скопје Центар / Скопје

Работиме комлет реновирање на станови,куќи.Водовод,одвод,местење уградни казанчиња,lепење плочки местење санитарии,рушење,поставување кошулица,зидање,малтарење,правење преградни зидови работа со гипс и итн...

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

....
Потврден огласувач
078838773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам