1 / 2
Fiat marea jtd
По Договор
22.03.2020 13:00

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Marea

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Informacii na tel 076355791 Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
076355791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам