1 / 4
John Deere 2140
По Договор
09.09.2020 22:58

Свети Николе / Свети Николе

John Deere 2140 traktorot e vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme zamena samo za pogolem

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070599964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам