delovi za maruti
1 €
Цената е фиксна
21.09.2020 20:57

Делчево / Делчево

Марка:

Suzuki

Модел:

Maruti

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

26 kw / 35 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

prodavam delovi za maruti po naj eftina cena bidejki ne mi trebat kako za vo otpad ceni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ORHAN
Потврден огласувач
071610533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам