1 / 2
Gumeni kabli emek
2 €
26.05.2020 22:24

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Gumeni kabli emek 4x2.5 2x2.5 2x1.5 silikonski 2x2.5 mikrofonski srereo i mono

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Alit
Потврден огласувач
070235390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам