1 / 2
KACIGA ZA MOTOR .....POVOLNO...HJC....
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2020 15:17

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2012

Модел:

HJC

....KACIGA ZA MOTOR DONESENA OD AVSTRALIJA POGRESEN
BROJ .......HJC.....POVOLNO...HJC....CENA PO DOGOVOR MOZI I ZAMENA ....DAJTE PONUDA KACIGA CIZMI I DR RABOTI .....XXL ..... IMA I PROSTOR ZA KAMERA ......KAKO NOVA E ..... TELEFON ZA KONTAKT..... +38975543528 .......................+38975543528......SASO ......

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
076485709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам