1 / 10
Fenkojleri - ladenje i greenje
1 МКД
08.06.2020 11:23

Струга

Состојба на предмет
Нов

Se prodava at poveke vidovi na fenkojleri za ladenje I greenje. Za poveke informacii vo vrska so istite. Kontakt na telefon - 070755160. Od 8 do 14 casot.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070755160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам