1 / 3
Audi vo dobra sostojba
1 €
Цената не е фиксна
16.03.2020 13:20

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavam Audi A4 vo dobra sostojba
ima i zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077528808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам