1 / 5
Eleganten zenski casovnik Paris Night!
1.190 МКД
18.02.2020 11:26

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

АКЦИСКА ЦЕНА ДОДЕКА ИМА ЗАЛИХА - ЗАШТЕДИ 50%!

Женскиот часовник Paris Night има елегантно кожно ременче и куќиште отпорно на удари.
Ја истакнува женственоста и идеално се вклопува со сите модни комбинации.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ
Овој елегантен часовник го одликува врвен квалитет на изработка и неодолива елеганција.
Па затоа е идеален за жени кои знаат да го ценат квалитетот и елеганцијата.

КВАЛИТЕТЕН КОЖЕН РЕМЕН
Кожниот ремен во комбинација со златно-црното куќиште и дисплеј со точки се вистински одраз на елеганција.
Ременчето е удобно за носење.

ПРИКАЗ НА ДАТУМ
Елегантниот женски часовник Paris Night го надополнува вашиот изглед со својот единствен дизајн и ви помага секој
ден да се ориентирате покажувајќи ви го точното време и датум.

ПРИЛАГОДЛИВА ВЕЛИЧИНА
Часовникот е дизајниран така совршено да одговара на сечија рака. Благодарение на копчето величината
на ременчето може да се прилагоди.

Материјал на ременчето: кожа
Материјал на куќиштето: метал, минерално стакло многу отпорно на гребење
Дијаметар на куќиштето: 36 мм
Дебелина на куќиште: 10 мм
Должина на ременче: 20,5 см
Ширина на ременче: 15 мм
Механизам: кварцен
Функција: приказ на време и датум

Производот не е на продажба во физички продавници!

Како да нарачаш?
По телефон: 23 20 77 68
Преку email: marija.angelova@dobrokupuvanje.info
Прати порака на : reklama5.mk

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток временски период од еден ден од добивањето на уплатата.

Гаранцијата и рок на враќање на парите важат 44 дена. Во тој период Ви ги враќаме парите доколку не сте задоволни од производот.

Бесплатна поштарина!
Производот го испраќаме преку брза пошта низ цела Македонија.
Плаќање при превземање! 100% безбедно купување!

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Останато

Се продава од: Претпријатие

СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП
Потврден огласувач
38978 967 188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам