1 / 8
Se prodava VW PASSAT 2.0 benzin/plin
3.299 €
Цената не е фиксна
22.07.2021 12:21

Кисела Вода / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.11625

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4


Se prodava VW Passat 2003 godina.
Benzin/plin 2000 cm3, 85 kw.
Atestiran plinski ured.
Registriran do maj 2022g. so zelen karton.
Zamenet rebrast kais, vodna pumpa I zategac pred 10.000 km.
Nova rasplamnjaca i senzor za visok pritisok.
Klimatronik.
Centralno.
Fabricki zatemneti zadni stakla.
Greaci na sedista.
Avtomatski siber.
Podesuvanje volan visina I dlabina.
Novi zimski gumi.
Mnogu ekonomicen.

Telefon 070 360 435

070 360 435

070 360 435

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам