1 / 1
ZLOKUKANI GRADEZEN PLAC 1925M2
1 €
18.02.2020 16:27

Карпош / Скопје

Квадратура:

1925 m²

Тип на земјиште:

Градежно

409..PARTENON NEDVIZNOSTI PRODAVA GRADEZEN NEIZGRADEN PLAC VO ZLOKUKANI VO BLIZINA NA SISTINA SO POVRSINA OD 1925M2......CENA 220000EU + DANOK......POVEKE INFORMACII NA 071/257-405

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Partenon Nedviznosti
Mito Hadzi vasilev Jasmin br. 42, ili Kiril i Metodij br 42, sproti ramstore mall
Потврден огласувач
071257405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам