1 / 11
BMW 318d KAKO NOVA! 2.0-143ks..2010g
7.690 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.02.2020 19:08

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw 3 facelift 2010god.318d 2.0cc 143 ks.Odlicno zacuvana kako nova se po kolata raboti,bezprekorna rabota na motorot,smeneti site filtri i ulje.Najekonomicniot motor od seria 3 bmw kombinirana potrosuvacka od samo 5.5 l na 100km.Bez zabeleski !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078828500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам