1 / 6
Audi A3 2.0 TDI
3.950 €
19.02.2020 09:17

Кратово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo dobra sostojba,srevisirana,cela godina registrirana, 4 novi letni gumi so aluminski bandazi i 4 novi zimski gumi so aluminski bandazi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin Todorovski
Потврден огласувач
078804397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам