1 / 6
Продавам копачки
300 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.07.2022 12:17

Охрид / Охрид

Детски копачки за играње фудбал на трева. Марка мат-стар. Копачките се малку користени, ѓонот е со крампони, немаат никакво оштетување. Два пара (бр. 30 и 31). Праќам по карго. Два пара за 500 денари

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Чевли

Се продава од:

Емилија
Потврден огласувач
071298227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам