1 / 7
Mrezi za Zvucnici i Platno
900 МКД
Цената е фиксна
06.09.2020 19:45

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

600x700 (Krugovi) - 1.100 ден
600x600 (Kocki) - 900 ден
523 X 744 (Kocki) - 900 ден
900 X 600 (Kocki) - 1.200 ден
900 X 600 (krugovi) - 1.300 ден
Profesionalno Platno(2mm) - 350 ден (m2)
Profi Sunger - 1.900 ден (2x m2)

LORD AUDIO PRILEP
https://www.facebook.com/lordaudioLA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075936308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам