Gostilnica ima potreba od personal
По Договор
25.02.2020 20:19

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Se bara shanker i kelner za vo Meana Gros t.c leptokarija za povekje info kontakt broj
078/637-988 Ljupce

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071392241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам