1 / 2
Se izdava deloven prostor
111 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.02.2020 18:51

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

91 m²

Греење:

Друго

Se izdava vo naselba deveana
Cena po dogovor
Ljubomir 070 223 729

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071327211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам