1 / 8
Aluminski bandasi bandazi so gumi...
1 €
26.03.2020 13:39

Пехчево / Берово

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

7.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

120

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

16

- Nabavuvam aluminski bandazi so gumi i bez gumi..
- Za Bmw,Audi,Vw,Fiat i drugi...Od brojki 15,16,17,18...
- BEZ ZAMENA BEZ ZAMENA..
- Prakame po kargo.. 500-600 denari e kargo..
Za poveke sliki i info pisajte na viber ili zvonete ke se dogovorime na mobilen tel: 070-814-964...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам